2

E-Gimnazija, Budva

Poštovani roditelji i učenici,

Školska ustanova “E-Gimnazija” u Budvi je u postupku dobijanja licence od strane Ministarstva prosvjete Republike Crne Gore i iz tog razloga još uvek ne može da vrši redovan upis učenika u prvi razred za narednu školsku godinu. Nakon što školska ustanova dobije licencu za rad pozvaće sve zainteresovane roditelje i učenike radi zvaničnog upisa u školu.

 

  Hvala za veliko interesovanje.

  Objekat naše škole je zgrada fakulteta, odnosno objekat „Akademija Znanja“, na adresi: Žrtava fašizma br. 56, (Obilaznica). Lokacija škole se nalazi ovde.

  Ovde možete preuzeti korisna dokumenta:

  E-GIMNAZIJA Budva, opšti smer

  Žrtava Fašizma 56, 85310 Budva, Crna Gora

  Kontakt telefoni:

  +382-(0)-33-681-999 (08h-14h)
  +382-68-637-021 (dežurni telefon, non-stop, +Viber)

  Google street view

  www.e-gimnazija.me